Naše všeobecné podmínky

1. Obecné

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Vztahy neupravené obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č.634/1992 Sb.) 

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami.

Prosíme uvádějte přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte. 

Ateliér ARZ si vyhrazuje právo prezentovat výrobky a služby dodávané na zakázku na svých webových stránkách a elektronických a tištěných prezentacích. 

2. Provozovatel

Anděla Felbábová

Kremličkova 986/1, Praha 4 – Krč 140 00

IČ: 71951261

ŽL vydán pod č.j. ZIV/U13960/2006/BEN dne 15.6. 2006, Úřad městské části Praha 4.

3. Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH

Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku zboží v době objednávky. Pro objednání v našem internetovém obchodě není stanoveno minimální množství. 

Neprovozujeme velkoobchod. Velkoodběratelům a stálým zákazníkům však poskytujeme individuální slevy dle dohody.

Ke každé dodávce zboží vystavíme daňový doklad, který kupující obdrží spolu se zasílaným zbožím. V případě osobního odběru obdrží zákazník daňový doklad v místě odběru a je povinen si při přebírání zboží překontrolovat.

4. Možnosti platby

4.1. V hotovosti:

Při osobním odběru platíte pouze cenu zboží. 

4.2. Na dobírku:

K částce za zboží účtujeme expediční poplatek (balné, poštovné + dobírka) v ceně 130,- Kč. U množstevních a individuálních zakázek – expediční poplatky dohodou.  

4.3. Převodem:

Pouze platba předem na náš účet. Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme variabilní symbol, který pomůže identifikovat Vaši platbu. Expediční poplatek v tomto případě činí 80,- Kč. Celkovou částku prosím převeďte na účet číslo 209397467/0300 ( ČSOB a. s., Poštovní spořitelna Praha 7 ) . Při objednání zboží, které se vejde do obálky ( velikost max. A5 ) činí expediční poplatek 55,- Kč.

5. Dodací podmínky

Osobní odběr - zboží  připravíme k odběru do 7 pracovních dnů (nepočítaje den objednání) a zašleme Vám informační e-mail o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí. U množstevních a individuálních zakázek je termín dodání 3 – 4 týdny. 

Objednané zboží si můžete vyzvednout na adrese obchodu Ateliér ARZ, Františka Křížka 26/736, Praha 7 – Holešovice, otvírací doba viz. Kontakt. Při přebírání jste povinni zboží překontrolovat.

V ostatních případech zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a.s. Česká pošta doručí balík na Vámi uvedenou adresu. Nebudete-li k zastižení, bude zásilka uložena na poště.

Za škody způsobené při přepravě ručí dopravce. Doporučujeme Vám při převzetí zásilky překontrolovat před doručovatelem, zda není porušen obal a v případě viditelného poškození ihned překontrolovat společně s doručovatelem obsah zásilky. V případě zjištění mechanických vad na zboží doporučujeme zásilku nepřevzít a sepsat s dopravcem reklamační protokol. 

Při platbě na dobírku zboží odesíláme do 7 pracovních dní.

U množstevních a individuálních zakázek je termín dodání 3 – 4 týdny.

Při platbě převodem na účet zasíláme zboží po připsání Vaší platby na náš účet. O připsání platby a odeslání zboží budete informováni mailem nebo telefonicky. Vámi objednané zboží je ve vlastnictví Ateliéru ARZ až do okamžiku připsání platby za zboží na výše uvedený účet.

Ve výjimečných případech (např. velký objem zakázky) nebo po předchozí dohodě lze zvolit jinou přepravní společnost. 

6. Chybějící zboží

Pokud některé zboží z Vaší objednávky není skladem budeme Vás telefonicky či e-mailem kontaktovat a sdělíme Vám náhradní termín dodání, popř. nabídneme náhradu zboží.

7. Zrušení objednávky

Odeslaná objednávka je pro obě strany závazná. Pokud však došlo k nějakému omylu, prosím kontaktujte nás do 24 hod. od zaslání objednávky, pokusíme se vše vyřešit dohodou. Zakoupené zboží můžete vrátit do 14ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Zpět dostanete od nás celou hodnotu zboží (bez expedičních poplatků, tj. nákladů na poštovné, balné, či dobírku) . Prosíme Vás, abyste zboží vraceli nepoškozené či nenošené a neposílali je zpět na dobírku. Nezapomeňte uvést číslo účtu, na které si přejete vrátit peníze. Toto se nevztahuje na individuální zakázky, např. výroba na zakázku apod.

8. Reklamace

Při případné reklamaci nás kontaktujte emailem na adresu arz.3@seznam.cz nebo telefonicky na tel. 220 570 748. Vše s Vámi ihned probereme a zboží v případě závady vyměníme.

Reklamace je podmíněna průkazností nákupu reklamovaného zboží v našem internetovém obchodě, důkazem tohoto nákupu je daňový doklad. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při nevhodném a neodborném zacházení. Za škody vzniklé při přepravě odpovídá přepravce.

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

9. Ochrana údajů

Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Vaše data používáme jen pro komunikaci s Vámi – naším zákazníkem, pro vnitřní potřeby firmy a předáváme je pouze přepravní společnosti určené k doručení Vaší objednávky. V žádném případě je neposkytujeme žádné další třetí osobě.

Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.  

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

10. Informace o zboží

Galerie fotografií na našich internetových stránkách slouží pouze k Vaší inspiraci a přehledu o námi nabízeném zboží a výrobcích. Zboží z Galerie v převážné většině nenajdete v nabídce našeho internetového obchodu. Přesto Vás v Galerii něco zaujalo? Potřebujete vědět více o zboží, které chcete objednat? Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a poskytneme bližší informace.

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v eshopu Ateliéru ARZ od 1.1.2014.


Kategorie

Ateliér ARZ - idatabaze.czDárkové zboží - idatabaze.cz